Карта пам'яті Transcend SD 700S 64 ГБ (TS64GSDC700S)
Відео 2 |
Transcend SDXC 700S 64Gb 32 ГБ64 ГБ |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Transcend SD 700S 64 ГБ
Усі ціни 43 →Transcend 64 GB SDXC UHS-II U3 700S (TS64GSDC700S) | 2 108 грн. |
Карта памяти Transcend 64GB Sdxc Class 10 UHS-II U3 V90 (TS64GSDC700S) | 1 818 грн. |
Карта пам'яті Transcend 64GB Sdxc Class 10 UHS-II U3 V90 (TS64GSDC700S) | 1 822 грн. |
TRANSCEND SDXC 700S 64GB MLC UHS-II U3 C10 V30(R285/W180) (TS64GSDC700S) | 1 999 грн. |
Карта памяти sdxc, 64Gb, Class10 uhs-ii u3 v90, Transcend 700s, r285 / w18 | 2 078 грн. |
ще 20 пропозицій
Швидка, знімаю на Canon RP серіями 5 кадрів за секунду і після одразу можу переглянути фото часто їх немає в наявності в магазинах Роман Атанов: користуюся Transcend SDHC 700S 32Gb кілька місяців |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Transcend SD 700S
Ціни на Transcend SD 700S |
---|---|---|---|---|
Transcend SD 700S 32 ГБ | від 1 099 грн. | 8 пропозицій | ||
Transcend SD 700S 64 ГБ | від 1 660 грн. | 43 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →