Сковорідка Klausberg KB-7031 20 см
Фото 4 | Товар застарів 539 грн. Тип: класична; Розмір: Макс. розмір (см): 20; Висота стінок (см): 4.3; Матеріал сковороди: алюміній; Матеріал ручок: бакеліт; Антипригарне покриття: кам'яне (мармур, граніт); Функції та можливості: індукційне дно; миття в посудомийці; Комплектація: Країна походження бренду: Польща |
Klausberg KB-7031 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Klausberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Klausberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Klausberg KB-7031
Ціни на Klausberg KB-7031 |
---|---|---|---|---|
Klausberg KB-7033 24 см | від 650 грн. | 1 пропозиція | ||
Klausberg KB-7034 26 см | від 696 грн. | 1 пропозиція | ||
Klausberg KB-7035 28 см | від 790 грн. | 1 пропозиція |