Сковорідка Empire EM7554 20 см коричневий
Фото 14 |
Empire EM7554 |
|
Підходить для всіх видів плит, крім індукційних.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Empire 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Empire.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Empire EM7554 20 см коричневий
Усі ціни 11 →Empire EM-7554 | 630 грн. |
Сковорода універсальна Empire EM-7554 20 см | 691 грн. |
Сковорідка Емпаєр 7554 Дора 20см | 460 грн. |
Сковорода гранітна Empire EM7554 антипригарне покриття з коричневою ручкою | 638 грн. |
Сковорода антипригарная Empire 200 мм граніт (7554) | 467 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Empire EM7554
Ціни на Empire EM7554 |
---|---|---|---|---|
Empire EM7553 18 см чорний | від 395 грн. | 9 пропозицій | ||
Empire EM7554 20 см коричневий | від 460 грн. | 14 пропозицій | ||
Empire EM7555 22 см коричневий | від 495 грн. | 10 пропозицій | ||
Empire EM7556 24 см коричневий | від 599 грн. | 9 пропозицій | ||
Empire EM7557 26 см коричневий | від 645 грн. | 5 пропозицій | ||
Empire EM7558 28 см коричневий | від 641 грн. | 9 пропозицій | ||
Empire EM7559 30 см коричневий | від 685 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →