Каструля Oscar Chef OSR-2000-22/n
Фото 5 |
Oscar Chef OSR-2000-22/n |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Oscar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Oscar.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Oscar Chef OSR-2000-22/n
Усі ціни 11 →Кастрюля Oscar Chef с крышкой 22 см 4.6 л (OSR-2000-22/n) | 604 грн. |
Каструля Oscar Chef із кришкою 22 см 4.6 л (OSR-2000-22/n) | 604 грн. |
Кастрюля Oscar Cheff 4.6 л (OSR-2000-22/n) OSR-2000-22/n | 543 грн. |
Каструля Oscar Cheff 4.6 л (OSR-2000-22/n) OSR-2000-22/n | 631 грн. |
Oscar Chef OSR-2000-22/n | 629 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Oscar Chef OSR-2000-22/n
Ціни на Oscar Chef OSR-2000-22/n |
---|---|---|---|---|
Oscar Chef OSR-2000-18/n | від 318 грн. | 13 пропозицій | ||
Oscar Chef OSR-2000-20/n | від 742 грн. | 1 пропозиція | ||
Oscar Chef OSR-2000-22/n | від 426 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →