Кухарський набір Maestro MR-1185
Maestro MR-1185 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maestro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maestro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maestro MR-1185
Багатофункціональна складна силіконова підставка Maestro MR-1185 | 90 грн. |
Набір кухонного приладдя Maestro MR-1185 (4 пр) | 105 грн. |
Підставка під гаряче багатофункціональна складана силіконова Maestro 16,5х | 127 грн. |
Підставка багатофункціональна силіконова Maestro MR-1185 | 152 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →