Саундбар Klipsch Cinema 800
Відео 12Фото 6 |
Klipsch Cinema 800 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Klipsch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Klipsch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Klipsch Cinema 800
Усі ціни 10 →Домашній кінотеатр Klipsch Cinema 800 | 48 149 грн. |
Домашний кинотеатр Klipsch Cinema 800 | 48 013 грн. |
Колонки для домашнего кинотеатра Klipsch Cinema 800 Sound Bar | 34 999 грн. |
Домашній кінотеатр Klipsch Cinema 800 czarny | 43 747 грн. |
Klipsch Cinema 800 czarny | 42 680 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →