Каталог   /   Дім і ремонт   /   Сантехніка   /   Ванна й душова   /   Змішувачі   /   Kludi

Змішувач Kludi Renon 426910575

Фото - Змішувач Kludi Renon 426910575
Фото 4
Kludi Renon 426910575
Renonбез ручного душу
Колір
Призначеннядля ванни
для прийняття душу
Тип змішувачаодноважільний (джойстик)
Вилив
Глибина струменя160 мм
Характеристики
Запірний клапанкерамічний
Душ / ванна
Диверторкнопковий
Монтаж
Тип монтажунастінний (вертикальний)
Монтажних отворів2 шт.
Підведення водижорсткі трубки
G 1/2"
Інше
Матеріал корпусалатунь
Покриття корпусухром
білий, чорний
Глибина конструкції185 мм
Країна походження брендуНімеччина
Гарантія виробника5 років
Дата додавання на E-Katalogберезень 2025
Маркування виробника
426910575

426913975

426915375

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kludi 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kludi.

Купити Kludi Renon 426910575

Усі ціни 23 →

Змішувач для ванни Kludi Renon чорний матовий 426913975

Santechshara.uaЗ нами 9 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
8 259 грн.

Kludi Kludi Renon 426910575

ВенконЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
6 435 грн.

Змішувач для ванної одноважільний із коротким виливом KLUDI Renon хром латунь 426910575

Drop.uaЗ нами 2 роки
(Київ)
Гарантія: 24 міс. від виробника
Поскаржитись
6 743 грн.

Kludi Kludi 426910575 KLUDI-RENON Змішувач д/ванни

Кліматична технікаЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
5 998 грн.

Змішувач для ванни/душу KLUDI RENON 426910575

✅ Змішувач для ванни та душу KLUDI RENON 426910575 — практичне рішення з класичним хромованим покриттям KLUDI RENON 4269105... ще75 — це універсальний змішувач для ванни та душу, який поєднує зручне керування, надійну конструкцію та стриманий дизайн. Одноважільна система дозволяє швидко регулювати температуру та напір води, а L-подібний вилив забезпечує комфортне користування у повсякденних умовах.
Axm.com.uaЗ нами 1 рік
(Харків)
Під замовлення
Поскаржитись
7 155 грн.
ще 18 пропозицій

Динаміка цін на Kludi Renon 426910575