Змішувач Kludi Bingo Star 428520578
Kludi Bingo Star 428520578 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kludi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kludi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kludi Bingo Star 428520578
Усі ціни 7 →Змішувач для кухні KLUDI Bingo Star з висувним виливом 428520578 | 14 931 грн. |
Змішувач для кухні KLUDI BINGO STAR однорычажный, с выдвижным поворотным и | 15 449 грн. |
KLUDI BINGO STAR chrom 428520578 | 12 120 грн. |
KLUDI BINGO STAR chrom 428520578 | 12 423 грн. |
Змішувач кухонний Kludi Bingo Star 428520578 | 13 886 грн. |
Смеситель для кухни KLUDI Bingo Star с выдвижным изливом 428520578 | 10 818 грн. |
KLUDI BINGO STAR chrom 428520578 | 12 726 грн. |
Додаткові функції і можливості змішувача Kludi Bingo Star 428520578:
- Автоматичне перемикання: душовий струмінь/нормальний струмінь
РекомендуємоПорівняти в таблиці →