Каталог   /   Дім і ремонт   /   Сантехніка   /   Ванна й душова   /   Змішувачі   /   Kludi

Змішувач Kludi Renon 422880575

Фото - Змішувач Kludi Renon 422880575
Фото 7
Kludi Renon 422880575
Колір
Призначеннядля умивальника
Тип змішувачаодноважільний (джойстик)
Вилив
Формапрямий
Глибина струменя125 мм
Висота струменя110 мм
Характеристики
Функції та можливостінатискний донний клапан
Запірний клапанкерамічний
Витрата води4.5 л/хв / при тиску 3 бар /
Мін. тиск води1 бар
Макс. тиск води10 бар
Монтаж
Тип монтажунастільний (горизонтальний)
Монтажних отворів1 шт.
Підведення водишланги
515 мм
G 3/8"
Інше
Матеріал корпусалатунь
Покриття корпусухром
нікель
бронза
під золото
білий, чорний
Висота змішувача160 мм
Країна походження брендуНімеччина
Гарантія виробника5 років
Офіційний сайтkludi.com
Дата додавання на E-Katalogгрудень 2025
Маркування виробника
422880575

422883975

422885375

Ще
42288N075

42288N175

42288N575

Керамічний картридж із обмеженням гарячої води.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kludi 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kludi.

Купити Kludi Renon 422880575

Усі ціни 12 →

Змішувач для раковини Kludi Renon золотий матовий 42288N075

Santechshara.uaЗ нами 9 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
9 420 грн.

Змішувач для умивальника одноважільний KLUDI Renon хром латунь з донним клапаном 422880575

Drop.uaЗ нами 2 роки
(Київ)
Гарантія: 60 міс. від виробника
Поскаржитись
8 052 грн.

Змішувач для раковини Kludi Renon золотий матовий 42288N075

Змішувач для раковини Kludi Renon золотий матовий 42288N075  Виробник - Kludi Серія - Renon Країна виробник - Німеччина Вид т... щеовару - Змішувач Призначення - Для раковини Тип монтажу - Врізний Колір - Золотий матовий Матеріал - Латунь Висота змішувача, мм - 160 Тип управління - Одноричажний Механізм змішування - Керамічний катридж Підведення води - G 3/8 Гарантія - 5 років. Комплектація: - Змішувач
Santehico.com.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
8 500 грн.

Змішувач для умивальника одноважільний KLUDI Renon білий латунь з донним клапаном 422885375

Маркетплейс: Rozetka.ua  LATERNO З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
10 269 грн.

Змішувач для умивальника одноважільний KLUDI Renon білий латунь з донним клапаном 422885375

Drop.uaЗ нами 2 роки
(Київ)
Гарантія: 60 міс. від виробника
Поскаржитись
ще 7 пропозицій

Динаміка цін на Kludi Renon 422880575