Ванна Knief Dream 180x80 см овальна (0100-251)
Фото 2 |
Knief Dream 180x80 180x80 см нестандартна 180x80 см овальна |
|
Захист від УФ-випромінювання. Ванна поставляється з детальним шаблоном для прокладки комунікацій. В комплекті злив-перелив з системою Click-Clack
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Knief 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Knief.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Knief Dream 180x80 см овальна
Ванна акрилова окремостояча 180х80 Knief Dream 0100-251 0100-251-06 | 61 553 грн. |
Ванна акрилова окремо 180х80 Knief Dream 0100-251 0100-251-06 | 71 000 грн. |
Ванна акрилова Knief Dream 180x80 c щілинним переливом 0100251010009106S | 81 439 грн. |
Ванна акрилова окрема KNIEF DREAM 180x80 (0100051/010009106) | 82 861 грн. |
Ванна акрилова окрема KNIEF DREAM 180x80 + щілевий перелив (0100251 / 0100 | 79 341 грн. |
Модификації Knief Dream
Ціни на Knief Dream |
---|---|---|---|---|
Knief Dream 180x80 см нестандартна | від 49 999 грн. | 11 пропозицій | ||
Knief Dream 180x80 см овальна | від 61 553 грн. | 5 пропозицій |
Рекомендуємо