Навушники
Knowledge Zenith Ling Long Mic
Відео 6Фото 9 |
Knowledge Zenith Ling Long Mic |
|
Компактні розміри, алюмінієвий корпус.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Knowledge Zenith 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Knowledge Zenith.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Knowledge Zenith Ling Long Mic
Усі ціни 21 →Динамические наушники KZ Ling Long с микрофоном (Серый) | 599 грн. |
Навушники Knowledge Zenith LingLong (90403148) Silver Mic | 779 грн. |
Навушники Knowledge Zenith Ling Long Silver 90403148 | 780 грн. |
Навушники KZ Ling Long з мікрофоном silver | 790 грн. |
Наушники Knowledge Zenith LingLong Mic Silver | 780 грн. |
ще 16 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →