Навушники
Knowledge Zenith EDX Pro mic
Відео 25Фото 20 |
Knowledge Zenith EDX Pro mic |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Knowledge Zenith 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Knowledge Zenith.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Knowledge Zenith EDX Pro mic
Усі ціни 22 →Навушники Knowledge Zenith EDX Pro Mic Black 90402694 | 699 грн. |
Навушники KZ EDX Pro з мікрофоном black | 890 грн. |
Наушники Knowledge Zenith Edx Pro Mic Black | 700 грн. |
Навушники KZ EDX Pro Mic Black (90402694) | 702 грн. |
Навушники KZ EDX Pro з мікрофоном cyan | 890 грн. |
ще 17 пропозицій
Перші враження - дуже гідний звук за копійки, на AliExpress ціна близько 4$ Звук, ергономічність, зовнішній вигляд, комплектація, ціна. Тільки позитивні емоції Миха Михин: користуюся Knowledge Zenith EDX Pro менше місяця |
Додати відгук
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →