Ванна Koller Pool Deline 160x75 см
Фото 4 |
Koller Pool Deline 160x75 |
|
Додатково комплектується металевими ніжками та сифоном.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Koller Pool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Koller Pool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Koller Pool Deline 160x75 см
Ванна KOLLER POOL DELINE B65US200E 160х75 | 9 625 грн. |
Ванна KOLLER POOL DELINE B65US200E 160х75 + Сифон автомат У ПОДАРУНОК! | 9 878 грн. |
Koller Pool Koller Pool Стальна ванна Deline 160х75 | 4 990 грн. |
Сталева ванна KOLLER POOL DELINE 160х75 / ручки /ніжки (B65US200E+APMAAD10 | 11 111 грн. |
Модификації Koller Pool Deline
Ціни на Koller Pool Deline |
---|---|---|---|---|
Koller Pool Deline 150x75 см | від 4 990 грн. | 8 пропозицій | ||
Koller Pool Deline 160x75 см | від 4 990 грн. | 4 пропозиції | ||
Koller Pool Deline 170x75 см | від 4 990 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →