Ванна Koller Pool Karina 160x105 см
Фото 3 |
Koller Pool Karina 160x105 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Koller Pool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Koller Pool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Koller Pool Karina 160x105 см
Усі ціни 16 →Ванна акрилова Koller Pool Karina 160x105 KARINA160X105R | 14 273 грн. |
Ванна акрилова Koller Pool Karina 160x105 KARINA160X105L | 13 933 грн. |
Koller Pool Koller Pool Акрилова ванна Karina 160х105 L | 13 933 грн. |
Ванна акрилова асиметрична Koller Pool Karina 160x105 L KARINA160X105L | 15 593 грн. |
Koller Pool Karina 160x105 R Karina160x105R | 14 273 грн. |
ще 11 пропозицій
Модификації Koller Pool Karina
Ціни на Koller Pool Karina |
---|---|---|---|---|
Koller Pool Karina 150x100 см | від 12 932 грн. | 17 пропозицій | ||
Koller Pool Karina 160x105 см | від 13 933 грн. | 16 пропозицій | ||
Koller Pool Karina 170x110 см | від 15 579 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
хіба хтось свідомо закладається на регулярний капремонт ванної кімнати.