Зарядна станція Konner&Sohnen KS 2400PS
Фото 3 |
Konner&Sohnen KS 2400PS багато розетокUSB type C 100 Втфункція ДБЖчиста синусоїда (PSW)швидка зарядка USB-Aдод. батареявбудований БЖвхідний порт ХТ60 |
|
Li-Ion або LiFePO4: Що краще для зарядної станції та ДБЖ?Розбираємось у сильних та слабких сторонах літієвих АКБ, що використовуються у зарядних станціях та ДБЖ
Автономне енергопостачання: що таке портативні зарядні станції?Екологічно чисті джерела електроенергії для дому та подорожей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Konner&Sohnen KS 2400PS
Усі ціни 8 →Электростанция портативная Konner&Sohnen KS 2400PS 205130 | 59 999 грн. |
Konner&Sohnen KS 2400PS офіційна гарантія + безкоштовна доставка | 59 249 грн. |
Портативна мобільна електростанція K?nner & S?hnen KS 2400PS | 59 999 грн. |
Портативная электростанция Konner&Sohnen KS 2400PS | 59 999 грн. |
Портативна мобільна електростанція Konner&Sohnen KS 2400PS | 59 999 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →