Зарядна станція Konner&Sohnen KS 300PS
Фото 14 |
Konner&Sohnen KS 300PS чиста синусоїда (PSW)швидка зарядка USB-A |
|
Li-Ion або LiFePO4: Що краще для зарядної станції та ДБЖ?Розбираємось у сильних та слабких сторонах літієвих АКБ, що використовуються у зарядних станціях та ДБЖ
Автономне енергопостачання: що таке портативні зарядні станції?Екологічно чисті джерела електроенергії для дому та подорожей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Konner&Sohnen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Konner&Sohnen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Konner&Sohnen KS 300PS
Усі ціни 17 →Портативна зарядна станція Könner&Söhnen KS 300PS | 9 459 грн. |
Зарядная станция Konner&Sohnen KS 300PS, 296 Вт/час, 300 Вт 000005619 | 9 459 грн. |
Зарядная станция Konner&Sohnen KS 300PS (296 Вт·ч / 300 Вт) 146644 | 10 999 грн. |
Konner&Sohnen KS 300PS офіційна гарантія | 9 199 грн. |
Электростанция портативная Konner&Sohnen KS 300PS | 10 999 грн. |
ще 12 пропозицій
Модификації Konner&Sohnen KS 300PS
Ціни на Konner&Sohnen KS 300PS |
---|---|---|---|---|
Konner&Sohnen KS 100PS | від 4 899 грн. | 12 пропозицій | ||
Konner&Sohnen KS 200PS | від 6 499 грн. | 26 пропозицій | ||
Konner&Sohnen KS 300PS | від 9 199 грн. | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →