Зарядна станція Konner&Sohnen KS 200PS
Фото 17 |
Konner&Sohnen KS 200PS швидка зарядка USB-A |
|
Щодо малогабаритна зарядна станція з вихідною потужністю підключення навантаження до 200 Вт. У режимі короткочасного пікового навантаження пристрій може видати до 320 Вт потужності протягом 3-5 секунд. Всередині моделі встановлено літій-іонну акумуляторну батарею ємністю 222 Вт*год. Konner&Sohnen KS 200PS має одну розетку 230 В з апроксимованою синусоїдою змінного струму на виході, двома портами USB A формату 5 В / 2.1 А, одним USB A з підтримкою Quick Charge 3.0 (18 Вт) і одним USB type C на 18 Вт.
DC-роз'єм постійного струму з напругою 12 В в інтерфейсному полку моделі числиться два екземпляри. Власний акумулятор портативної електростанції заряджається від побутової розетки або від сонячних панелей (не входять до штатної комплектації). Модель зібрана в міцному корпусі із протиударного пластику та озброєна інфо-дисплеєм для відображення робочих параметрів. Також зарядну станцію обладнали трирежимною світлодіодною лампою та ручкою для зручності перенесення. Вага пристрою в повному обмундируванні складає близько 2.4 кг. Експлуатувати зарядну станцію передбачається в діапазоні температур від -10 до +40 °С.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Konner&Sohnen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Konner&Sohnen.
Купити Konner&Sohnen KS 200PS
Усі ціни 27 →Зарядна станція Konner&Sohnen 200PS Portable Power Station (222Wh/200W) KS | 10 499 грн. |
Портативна зарядна станція Könner&Söhnen KS 200PS | 6 999 грн. |
Зарядная станция Konner&Sohnen KS 200PS, 222 Вт/час, 200 Вт 000005618 | 6 819 грн. |
Зарядная станция Konner&Sohnen KS 200PS (222 Вт·ч / 200 Вт) 146643 | 6 999 грн. |
Konner&Sohnen KS 200PS офіційна гарантія | 6 799 грн. |
Модификації Konner&Sohnen KS 200PS
Ціни на Konner&Sohnen KS 200PS |
---|---|---|---|---|
Konner&Sohnen KS 100PS | від 4 899 грн. | 13 пропозицій | ||
Konner&Sohnen KS 200PS | від 6 499 грн. | 27 пропозицій | ||
Konner&Sohnen KS 300PS | від 9 199 грн. | 18 пропозицій |