Зарядна станція Konner&Sohnen KS EXB-2400
Konner&Sohnen KS EXB-2400 |
|
Li-Ion або LiFePO4: Що краще для зарядної станції та ДБЖ?Розбираємось у сильних та слабких сторонах літієвих АКБ, що використовуються у зарядних станціях та ДБЖ
Автономне енергопостачання: що таке портативні зарядні станції?Екологічно чисті джерела електроенергії для дому та подорожей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Konner&Sohnen KS EXB-2400
Дополнительная батарея к портативной электростанции Konner&Sohnen KS EXB-2 | 37 999 грн. |
Додаткова батарея до електростанціі? KS EXB-2400 | 37 999 грн. |
Додаткова батарея до портативної електростанції Konner&Sohnen KS EXB-240 | 37 999 грн. |
Додаткова батарея до портативноі? електростанціі? K?nner&S?hnen KS EXB-240 | 37 999 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →