Мотоблок Konner&Sohnen KS 9HP-1350G-3
Відео 1Фото 5 |
Konner&Sohnen KS 9HP-1350G-3
Тип двигуна:бензиновий
Ширина обробки:125 см
Глибина обробки:35 см
Потужність:9 л.с., 6615 Вт
Кількість передач:3 вперед / 1 назад
Тип запуску:ручне
Можлива комплектація колеса збільшеного діаметра (60 см).
FAQ про мотоблоки: відповіді на часті питанняПрості та зрозумілі відповіді на популярні питання щодо експлуатації та обслуговування мотоблоків
Як вибрати мотоблокОсобливості, переваги та недоліки різних видів мотоблоків та мотокультиваторів
Всі характеристики
Характеристики KS 9HP-1350G-3
|
FAQ про мотоблоки: відповіді на часті питанняПрості та зрозумілі відповіді на популярні питання щодо експлуатації та обслуговування мотоблоків
Як вибрати мотоблокОсобливості, переваги та недоліки різних видів мотоблоків та мотокультиваторів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Konner&Sohnen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Konner&Sohnen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Konner&Sohnen KS 9HP-1350G-3
Усі ціни 40 →Культиватор бензиновый Konner&Sohnen KS 9HP-1350G-3 000002702 | 44 999 грн. |
Бензиновий культиватор KS 9HP-1350G-3 (500) | 45 999 грн. |
Культиватор бензиновый Könner & Söhnen (KS 9HP-1350G-3) | 44 999 грн. |
Мотоблок Konner&Sohnen KS 9HP-1350G-3 (колеса 4.00-12) (9 к. с., 1250 мм) | 44 990 грн. |
Мотоблок Konner&Sohnen Ks 9HP-1350G-3 | 44 999 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →