Приціл Vector Optics Grimlock 1-6x24 GenII SFP
Фото 5 |
Vector Optics Grimlock 1-6x24 GenII SFP
Тип:оптичний («загонник»)
Кратність збільшення:1 – 6 x
Діаметр об'єктива:24 мм
Кріплення:Вівера/Пікатінні
Довжина прицілу:265 мм
Всі характеристики
Характеристики Grimlock 1-6x24 GenII SFP
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vector Optics 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vector Optics.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vector Optics Grimlock 1-6x24 GenII SFP
Усі ціни 10 →SCOC-13II Приціл оптичний Vector Optics Grimlock 1-6x24 (30 мм) Illum. Gen | 9 040 грн. |
Оптический прицел Vector Optics Grimlock 1-6x24 GenII SFP SCOC-13II | 9 266 грн. |
Приціл Vector Optics Grimlock 1-6x24 GenII SFP (SCOC-13II) | 9 266 грн. |
Прицел Vector Optics Grimlock 1-6x24 GenII SFP (SCOC-13II) SCOC-13II | 9 266 грн. |
Оптичний приціл Vector Optics Grimlock 1-6x24 GenII SFP (SCOC-13II) SCOC-1 | 9 266 грн. |
ще 5 пропозицій