Радіатор опалення Korado Radik Klasik 11 500x1000
Модифікації Korado Radik Klasik 11 71
Характеристики
Korado Radik Klasik 11 500x1000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Korado 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Korado.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Korado Radik Klasik 11 500x1000
Сортувати
Korado Korado 11-K 500x1000 | 5 148 грн. |
Сталевий панельний радіатор опалення KORADO 11K 500x1000 мм бокове підключ | 5 148 грн. |
Korado Radik Klasik 11 500x1000 | 3 316 грн. |
Korado Radik Klasik 11 500x1000 | 5 548 грн. |
ще пропозиції 5 → |
Закрити
Рекомендуємо