Радіатор опалення Korado Radik VK33 300x2000
від 11 627 до 17 775 грн. Порівняти ціни 5 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:нижнє збоку Країна:Чехія |
Модифікації Korado Radik VK33 48
Характеристики
Korado Radik VK33 300x2000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Korado 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Korado.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Korado Radik VK33 300x2000
Сортувати
Сталевий панельний радіатор опалення KORADO 33VK 300x2000 мм нижнє підключ | 17 473 грн. |
Радіатор Korado 33VK 300X2000 нижнє підключення 33030200-60-0010 | 17 775 грн. |
Радіатор сталевий KORADO 33-VK 300х2000 мм (33030200-60-0010) | 17 473 грн. |
Сталевий панельний радіатор опалення KORADO 33VK 300x2000 мм нижнє підключ | 17 473 грн. |
Радіатор сталевий KORADO 33VK 300x2000 (33030200-60-0010) | 11 627 грн. |
Закрити
Рекомендуємо