Радіатор опалення Korado Radik Klasik 33 300x2000
Модифікації Korado Radik Klasik 33 90
Характеристики
Korado Radik Klasik 33 300x2000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Korado 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Korado.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Korado Radik Klasik 33 300x2000
Сортувати
Сталевий панельний радіатор опалення KORADO 33K 300x2000 мм бокове підключ | 15 367 грн. |
Korado Radik Klasik 33 300x2000 | 9 883 грн. |
Korado Radik Klasik 33 300x2000 | 16 535 грн. |
Радіатор Korado 33К 300х2000 бокове підключення 33030200-50-0010 | 15 636 грн. |
Радіатор сталевий KORADO 33-K 300х2000 мм (33030200-50-0010) | 15 367 грн. |
Сталевий панельний радіатор опалення KORADO 33K 300x2000 мм бокове підключ | 15 367 грн. |
Korado 33-K 300x2000 | 11 693 грн. |
Радіатор сталевий KORADO 33K 300x2000 (33030200-50-0010) | 9 765 грн. |
Закрити
Рекомендуємо