Радіатор опалення Korado Radik Klasik 10 500x1400
Модифікації Korado Radik Klasik 10 16
Характеристики
Korado Radik Klasik 10 500x1400 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Korado 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Korado.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Korado Radik Klasik 10 500x1400
Сталевий панельний радіатор опалення KORADO 10K 500x1400 мм бокове підключ | 5 178 грн. |
Сталевий панельний радіатор опалення KORADO 10K 500x1400 мм бокове підключ | 5 172 грн. |
Korado 10-K 500x1400 | 2 466 грн. |
Закрити
Рекомендуємо