Радіатор опалення Kermi Therm-X2 Profil-K 11 500x700 (FK0110507W02)
від 2 560 до 3 922 грн. Порівняти ціни 12 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:бічне Країна:Німеччина |
Модифікації Kermi Therm-X2 Profil-K 11 85
Характеристики
Kermi Therm-X2 Profil-K 11 500x700 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kermi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kermi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Kermi Therm-X2 Profil-K 11 500x700
Сортувати
Kermi Kermi FKO 11 500x700 | 3 202 грн. |
Сталевий панельний радіатор Kermi FK011 500x700 (FK0110507W02) | 3 503 грн. |
Kermi FKO 11 500x700 | 2 560 грн. |
Kermi FKO 11 500x700 FK0110507W02 | 3 484 грн. |
Kermi Therm-X2 Profil-K 11 500x700 | 3 268 грн. |
ще пропозиції 7 → |
Закрити
Рекомендуємо