Радіатор опалення Korado Radik Klasik 20 600x1400
Модифікації Korado Radik Klasik 20 4
Характеристики
Korado Radik Klasik 20 600x1400 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Korado 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Korado.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Korado Radik Klasik 20 600x1400
Сталевий панельний радіатор опалення KORADO 20K 600x1400 мм бокове підключ | 9 935 грн. |
Сталевий панельний радіатор опалення KORADO 20K 600x1400 мм бокове підключ | 9 924 грн. |
Korado 20-K 600x1400 | 4 730 грн. |
Закрити
Рекомендуємо