Радіатор опалення Korado Radik Klasik 22 200x1100
Модифікації Korado Radik Klasik 22 105
Характеристики
Korado Radik Klasik 22 200x1100 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Korado 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Korado.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Korado Radik Klasik 22 200x1100
Сортувати
Сталевий панельний радіатор опалення KORADO 22K 200x1100 мм бокове підключ | 6 945 грн. |
Korado Radik Klasik 22 200х1100 | 7 441 грн. |
Сталевий панельний радіатор опалення KORADO 22K 200x1100 мм бокове підключ | 6 945 грн. |
Радіатор сталевий Korado 22K 200x1100 мм бічне підключення Білий | 5 614 грн. |
Korado 22-K 200x1100 | 6 945 грн. |
Радіатор сталевий Korado 22K 200x1100 мм бічне підключення Чехія | 5 800 грн. |
Закрити
Рекомендуємо