Радіатор опалення Kermi Therm-X2 Profil-K 22 200x1000 (FK0220201001NXK)
від 3 780 до 6 106 грн. Порівняти ціни 8 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:бічне Країна:Німеччина |
Модифікації Kermi Therm-X2 Profil-K 22 100
Характеристики
Kermi Therm-X2 Profil-K 22 200x1000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kermi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kermi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Kermi Therm-X2 Profil-K 22 200x1000
Сортувати
Сталевий панельний радіатор Kermi FK022 200x1000 (FK0220201001NXK) | 5 458 грн. |
Радиатор Kermi FK0 22 200/1000 918W стальной, боковое подключение FK022020 | 4 797 грн. |
Kermi FKO 22 200x1000 | 3 780 грн. |
Kermi Therm-X2 Profil-K 22 200x1000 | 6 106 грн. |
Радіатор сталевий Kermi FKO 22 200x1000 бічне підключення (FK0220201001NXK | 5 238 грн. |
Радіатор Kermi FKO 22 200x1000 бічне підключення FK0220201001NXK | 5 349 грн. |
Сталевий панельний радіатор Kermi FK022 200x1000 (FK0220201001NXK) | 5 458 грн. |
Закрити
Рекомендуємо