Радіатор опалення Korado Radik Klasik 22 200x1800
Модифікації Korado Radik Klasik 22 105
Характеристики
Korado Radik Klasik 22 200x1800 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Korado 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Korado.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Korado Radik Klasik 22 200x1800
Сортувати
Сталевий панельний радіатор опалення KORADO 22K 200x1800 мм бокове підключ | 10 156 грн. |
Korado Radik Klasik 22 200х1800 | 10 886 грн. |
Сталевий панельний радіатор опалення KORADO 22K 200x1800 мм бокове підключ | 10 156 грн. |
Радіатор сталевий Korado 22K 200x1800 мм бічне підключення Білий | 8 507 грн. |
Закрити
Рекомендуємо