Радіатор опалення Korado Radik Klasik 22 200x2600
від 13 826 до 14 810 грн. Порівняти ціни 3 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:бічне Країна:Чехія |
Модифікації Korado Radik Klasik 22 105
Характеристики
Korado Radik Klasik 22 200x2600 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Korado 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Korado.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Korado Radik Klasik 22 200x2600
Сталевий панельний радіатор опалення KORADO 22K 200x2600 мм бокове підключ | 13 826 грн. |
Korado Radik Klasik 22 200х2600 | 14 810 грн. |
Сталевий панельний радіатор опалення KORADO 22K 200x2600 мм бокове підключ | 13 826 грн. |
Закрити
Рекомендуємо