Радіатор опалення Kermi Therm-X2 Profil-K 22 400x700 (FK0220407W02)
від 3 830 до 5 723 грн. Порівняти ціни 11 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:бічне Країна:Німеччина |
Модифікації Kermi Therm-X2 Profil-K 22 100
Характеристики
Kermi Therm-X2 Profil-K 22 400x700 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kermi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kermi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Kermi Therm-X2 Profil-K 22 400x700
Сортувати
Kermi Kermi FKO 22 400x700 | 4 676 грн. |
Сталевий панельний радіатор Kermi FK022 400x700 (FK0220407W02) | 5 114 грн. |
Kermi FKO 22 400x700 | 3 830 грн. |
Kermi FKO 22 400x700 FK0220407W02 | 5 087 грн. |
Kermi Therm-X2 Profil-K 22 400x700 | 4 769 грн. |
ще пропозиції 6 → |
Закрити
Рекомендуємо