Радіатор опалення Korado Radik Klasik 33 200x3000
від 22 798 до 23 510 грн. Порівняти ціни 3 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:бічне Країна:Чехія |
Модифікації Korado Radik Klasik 33 90
Характеристики
Korado Radik Klasik 33 200x3000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Korado 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Korado.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Korado Radik Klasik 33 200x3000
Сталевий панельний радіатор опалення KORADO 33K 200x3000 мм бокове підключ | 23 510 грн. |
Korado Radik Klasik 33 200х3000 | 22 798 грн. |
Сталевий панельний радіатор опалення KORADO 33K 200x3000 мм бокове підключ | 23 510 грн. |
Закрити
Рекомендуємо