Радіатор опалення Korado Radik Klasik 33 300x1400
Модифікації Korado Radik Klasik 33 90
Характеристики
Korado Radik Klasik 33 300x1400 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Korado 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Korado.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Korado Radik Klasik 33 300x1400
Сортувати
Сталевий панельний радіатор опалення KORADO 33K 300x1400 мм бокове підключ | 11 804 грн. |
Korado Radik Klasik 33 300x1400 | 7 589 грн. |
Korado Radik Klasik 33 300x1400 | 12 697 грн. |
Радіатор Korado 33К 300Х1400 бокове підключення 33030140-50-0010 | 12 008 грн. |
Сталевий панельний радіатор опалення KORADO 33K 300x1400 мм бокове підключ | 11 804 грн. |
Korado 33-K 300x1400 | 8 981 грн. |
Радіатор сталевий KORADO 33K 300x1400 (33030140-50-0010) | 7 377 грн. |
Закрити
Рекомендуємо