Радіатор опалення Korado Radik Klasik 33 300x1000
Модифікації Korado Radik Klasik 33 90
Характеристики
Korado Radik Klasik 33 300x1000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Korado 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Korado.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Korado Radik Klasik 33 300x1000
Сортувати
Сталевий панельний радіатор опалення KORADO 33K 300x1000 мм бокове підключ | 9 428 грн. |
Korado Radik Klasik 33 300x1000 | 6 064 грн. |
Korado Radik Klasik 33 300x1000 | 10 145 грн. |
Радіатор Korado 33К 300x1000 бокове підключення 33030100-50-0010 | 9 593 грн. |
Сталевий панельний радіатор опалення KORADO 33K 300x1000 мм бокове підключ | 9 428 грн. |
Korado 33-K 300x1000 | 9 428 грн. |
Радіатор сталевий KORADO 33K 300x1000 (33030100-50-0010) | 5 895 грн. |
Закрити
Рекомендуємо