Радіатор опалення Kermi Therm-X2 Profil-K 33 300x1400 (FK0330314W02)
від 8 195 до 11 915 грн. Порівняти ціни 11 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:бічне Країна:Німеччина |
Модифікації Kermi Therm-X2 Profil-K 33 99
Характеристики
Kermi Therm-X2 Profil-K 33 300x1400 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kermi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kermi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Kermi Therm-X2 Profil-K 33 300x1400
Сортувати
Kermi Kermi FKO 33 300x1400 | 9 736 грн. |
Сталевий панельний радіатор Kermi FK033 300x1400 (FK0330314W02) | 10 648 грн. |
Kermi FKO 33 300x1400 | 8 195 грн. |
Kermi FKO 33 300x1400 (FK0330314W02) FK0330314W02 | 10 592 грн. |
Kermi Therm-X2 Profil-K 33 300x1400 | 9 929 грн. |
ще пропозиції 6 → |
Закрити
Рекомендуємо