Радіатор опалення Korado Radik Klasik 33 400x3000
від 16 506 до 28 252 грн. Порівняти ціни 6 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:бічне Країна:Чехія |
Модифікації Korado Radik Klasik 33 90
Характеристики
Korado Radik Klasik 33 400x3000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Korado 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Korado.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Korado Radik Klasik 33 400x3000
Сортувати
Сталевий панельний радіатор опалення KORADO 33K 400x3000 мм бокове підключ | 26 392 грн. |
Korado Radik Klasik 33 400х3000 | 16 886 грн. |
Korado Radik Klasik 33 400х3000 | 28 252 грн. |
Радіатор Korado 33К 400Х3000 бокове підключення 33040300-50-0010 | 26 717 грн. |
Сталевий панельний радіатор опалення KORADO 33K 400x3000 мм бокове підключ | 26 392 грн. |
Радіатор сталевий KORADO 33K 400x3000 (33040300-50-0010) | 16 506 грн. |
Закрити
Рекомендуємо