Радіатор опалення Korado Radik VK22 600x1400
від 8 191 до 12 862 грн. Порівняти ціни 6 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:нижнє збоку Країна:Чехія |
Модифікації Korado Radik VK22 61
Характеристики
Korado Radik VK22 600x1400 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Korado 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Korado.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Korado Radik VK22 600x1400
Сортувати
Сталевий панельний радіатор опалення KORADO 22VK 600x1400 мм нижнє підключ | 12 862 грн. |
Радіатор сталевий KORADO 22-VK 600х1400 мм (22060140-60-0010) | 12 862 грн. |
Сталевий панельний радіатор опалення KORADO 22VK 600x1400 мм нижнє підключ | 12 862 грн. |
Korado 22-VK 600x1400 | 8 631 грн. |
Радіатор сталевий KORADO 22VK 600x1400 (22060140-60-0010) | 9 787 грн. |
Радіатор сталевий KORADO 22VK 600x1400 (22060140-60-0010) | 8 191 грн. |
Закрити
Рекомендуємо