Радіатор опалення Korado Radik VK22 600x2000
від 10 636 до 17 070 грн. Порівняти ціни 5 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:нижнє збоку Країна:Чехія |
Модифікації Korado Radik VK22 61
Характеристики
Korado Radik VK22 600x2000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Korado 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Korado.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Korado Radik VK22 600x2000
Сортувати
Сталевий панельний радіатор опалення KORADO 22VK 600x2000 мм нижнє підключ | 16 839 грн. |
Радіатор Korado 22VK 600X2000 нижнє підключення 22060200-60-0010 | 17 070 грн. |
Сталевий панельний радіатор опалення KORADO 22VK 600x2000 мм нижнє підключ | 16 839 грн. |
Радіатор сталевий Korado 22VK 600x2000 мм нижнє підключення Білий | 13 932 грн. |
Радіатор сталевий KORADO 22VK 600x2000 (22060200-60-0010) | 10 636 грн. |
Закрити
Рекомендуємо