Зимова шина Kormoran Snow 205/60 R16 92H
Відео 18Фото 7 |
Виберіть розмір шин
Kormoran Snow 205/60 R16 92H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kormoran 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kormoran.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kormoran Snow 205/60 R16 92H
Усі ціни 35 →Шина Kormoran Snow 205/60 R16 92H | 2 520 грн. |
Kormoran Snow 205/60 R16 92H | 2 538 грн. |
Kormoran Snow (205/60R16 92H) | 2 474 грн. |
Kormoran Snow 205/60 R16 92H | 2 772 грн. |
Зимние шины Kormoran Snow 205/60 R16 92H 1001187833 | 2 575 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Kormoran Snow 205/60 R16 92H
Ціни на Kormoran Snow 205/60 R16 92H |
---|---|---|---|---|
Kormoran Snow 205/60 R16 92H | від 2 421 грн. | 35 пропозицій | ||
Kormoran Snow 205/60 R16 92T | від 2 578 грн. | 2 пропозиції | ||
Kormoran Snow 205/60 R16 96H | від 2 421 грн. | 35 пропозицій | ||
Kormoran Snow 205/60 R16 96T | від 2 578 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →