Зимова шина Tourador Winter Pro TS1 205/60 R16 92H
Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Tourador Winter Pro TS1 205/60 R16 92H 205/60 R16 92 H 205/60 R16 96 H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tourador 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tourador.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tourador Winter Pro TS1 205/60 R16 92H
Усі ціни 11 →Шина Tourador WINTER PRO TS1 205/60 R16 92H | 2 161 грн. |
Tourador WINTER PRO TS1 205/60 R16 92H | 2 235 грн. |
Tourador Winter Pro TS1 (205/60R16 92H) | 2 171 грн. |
Tourador WINTER PRO TS1 205/60 R16 92H | 2 214 грн. |
Tourador Winter Pro TS1 205/60 R16 92H 130090 | 2 339 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Tourador Winter Pro TS1 205/60 R16 92H
Ціни на Tourador Winter Pro TS1 205/60 R16 92H |
---|---|---|---|---|
Tourador Winter Pro TS1 205/60 R16 92H | від 2 155 грн. | 11 пропозицій | ||
Tourador Winter Pro TS1 205/60 R16 96H | від 3 258 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →