Зимова шина Torque TQ023 205/60 R16 92H
Відео 1Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Torque TQ023 205/60 R16 92H 205/60 R16 92 H 205/60 R16 96 H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Torque 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Torque.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Torque TQ023 205/60 R16 92H
Усі ціни 41 →Шина Torque TQ023 205/60 R16 92H шип | 2 511 грн. |
Torque TQ023 205/60 R16 92H (под шип) | 2 507 грн. |
Torque TQ023 (205/60R16 92H) | 2 118 грн. |
Torque Winter TQ023 205/60 R16 92H (шип) | 2 852 грн. |
Зимние шины Torque TQ023 205/60 R16 92H (шип) 1001517416 | 2 673 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Torque TQ023 205/60 R16 92H
Ціни на Torque TQ023 205/60 R16 92H |
---|---|---|---|---|
Torque TQ023 205/60 R16 92H | від 2 118 грн. | 41 пропозиція | ||
Torque TQ023 205/60 R16 96H | від 2 241 грн. | 42 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →