Литий диск Kosei Defender V5 9x20/5x112 ET35 DIA110,5
від 7 556 до 8 933 грн. Порівняти ціни 11 →Діаметр (R):20 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):110.5 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації Kosei Defender V5 5
Характеристики
Kosei Defender V5 9x20/5x112 ET35 DIA110,5 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kosei 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kosei.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Kosei Defender V5 9x20/5x112 ET35 DIA110,5
Сортувати
Литые диски Kosei Defender V5 R20 W9 PCD5x112 ET35 DIA110.5 (AMB) 10015814 | 8 231 грн. |
Диски Kosei Defender V5 9x20 5x112 ET35 DIA110,5 (AMB) | 7 556 грн. |
Kosei Defender V5 9x20 5x112 ET35 DIA110.5 AM/B | 7 660 грн. |
Kosei Defender V5 (9J x 20 5x112 ET35 DIA110.5) | 7 972 грн. |
Kosei Defender V5 A/MB R20 W9 PCD5x112 ET35 DIA110.5 | 8 791 грн. |
ще пропозиції 6 → |
Закрити
Схожі