Литий диск Kosei K3 6,5x15/5x112 ET38 DIA73,1
від 4 752 до 5 954 грн. Порівняти ціни 10 →Діаметр (R):15 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):73.1 мм Виліт (ET):38 мм |
Модифікації Kosei K3 3
Характеристики
Kosei K3 6,5x15/5x112 ET38 DIA73,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kosei 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kosei.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Kosei K3 6,5x15/5x112 ET38 DIA73,1
Сортувати
Литые диски Kosei K3 Fine R15 W6.5 PCD5x112 ET38 DIA73.1 (FS) 1001109933 | 4 786 грн. |
Диски Kosei K3 Fine 6,5x15 5x112 ET38 DIA73,1 (FS) | 4 785 грн. |
Kosei K3 (R15 W6.5 PCD5x112 ET38 DIA73.1) FS | 5 010 грн. |
Kosei K3 Fine 6.5x15 5x112 ET38 DIA73.1 FS | 5 000 грн. |
Kosei Kosei K3 Fine 6.5x15 5x112 ET38 DIA73.1 FS | 5 184 грн. |
ще пропозиції 5 → |
Закрити
Схожі