Литий диск Rial Kodiak 6x15/5x112 ET43 DIA57,1
Фото 4 | від 4 435 до 6 532 грн. Порівняти ціни 14 →Діаметр (R):15 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):57.1 мм Виліт (ET):43 мм |
Модифікації Rial Kodiak 70
Характеристики
Rial Kodiak 6x15/5x112 ET43 DIA57,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rial 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rial.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Rial Kodiak 6x15/5x112 ET43 DIA57,1
Сортувати
Rial Kodiak R15 W6 PCD5x112 ET43 DIA57.1 Graphite | 5 417 грн. |
Диски Rial Kodiak 6x15 5x112 ET43 DIA57,1 (grey) | 4 468 грн. |
Rial Kodiak graphite R15 W6.0 PCD5x112 ET43 DIA57.1 | 5 888 грн. |
Rial Kodiak R15 W6 PCD5x112 ET43 DIA57.1 Silver KK60543V21-0 | 4 705 грн. |
Rial KODIAK (6J x 15 5x112 ET43 DIA57.1 Polar Silver) | 6 309 грн. |
ще пропозиції 9 → |
Закрити
Схожі