Тример Kraissmann MS 560
Відео 1Фото 8 |
Двотактний бензиновий триммер з 43-кубовим двигуном, що має потужність 1.9 л. Даний інструмент можна використовувати для косіння всіх видів трави (від м'якої газонної до жорсткої лугової), а також боротьби з товстими бур'янами та чагарниками. Для цього мотокоса Kraissmann MS 560 забезпечена трьома робочими насадками. До неї додаються: тримірна головка з ліскою (ширина захвату 42 см), багатозуба пильна фреза та сталевий трилопатевий ніж.
Інструмент має пряму сталеву штангу та U-подібну («велосипедну») рукоятку. Органи управління знаходяться на правій ручці. Під час роботи двигун мотокоси «живиться» сумішшю бензину та двотактної моторної олії, яка заправляється в паливний бак об'ємом 1.2 л. Для зменшення навантаження на оператора в комплект входить ранкова підвісна система, яка дозволяє перенести вагу 9.3-кг інструменту на плечі.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kraissmann 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kraissmann.
Купити Kraissmann MS 560
Усі ціни 10 →Тример газонний бензиновий (2-тактний) KRAISSMANN MS'560 | 3 819 грн. |
Мотокоса Kraissmann MS 560 | 3 467 грн. |
Мотокоса Kraissmann MS'560 (2 ножа, 1 головка) 114256 | 3 279 грн. |
Бензокоса Kraissmann MS'560 (3 насадки, ремінь-ранець) | 4 050 грн. |
Мотокоса kraissmann ms'560 | 3 362 грн. |