Тример Kraissmann 35 VRS 4 Pro
Відео 2Фото 6 |
Kraissmann 35 VRS 4 Pro
Двигун:бензиновий
Потужність:800 Вт, 1.09 л.с.
Ріжуча система:роторна
Ширина захоплення:42 см
Тип штанги:пряма
Вага:8.7 кг
Газонокосарка чи тример: що краще вибрати?Розбираємось у специфіці різних видів садової техніки для косіння трави
Як вибрати газонокосаркуРекомендації та корисні поради щодо вибору газонокосарок для догляду за галявинами
Всі характеристики
Характеристики 35 VRS 4 Pro
|
Газонокосарка чи тример: що краще вибрати?Розбираємось у специфіці різних видів садової техніки для косіння трави
Як вибрати газонокосаркуРекомендації та корисні поради щодо вибору газонокосарок для догляду за галявинами
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kraissmann 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kraissmann.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kraissmann 35 VRS 4 Pro
Усі ціни 12 →Тример газонний бензиновий (4-тактний) KRAISSMANN 35 VRS 4 | 4 939 грн. |
Мотокоса Kraissmann 35 VRS 4 Pro 113704 | 4 288 грн. |
Бензотример чотиритактний Kraissmann 35 VRS 4 Pro | 4 484 грн. |
Бензокоса Kraissmann 35 VRS 4 (4-х тактна, 2 насадки) | 5 130 грн. |
Бензотример чотиритактний kraissmann 35 vrs 4 pro | 4 565 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →