Термос Krauff 26-178-031 0.5 л
Krauff 26-178-031 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Krauff 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Krauff.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Krauff 26-178-031 0.5 л
Усі ціни 9 →Krauff 26-178-031 | 348 грн. |
Термос KRAUFF 500мл 26-178-031 | 362 грн. |
Термос питний Krauff 26-178-031 500 мл | 425 грн. |
Термос Krauff 500 мл 26-178-031 | 366 грн. |
Термос 500мл 26-178-031 | 457 грн. |
ще 4 пропозиції
Додаткові функції і можливості термоса Krauff 26-178-031:
- Зберігає тепло до 6 годин
- Зберігає холод до 24 годин
Модификації Krauff 26-178-031
Ціни на Krauff 26-178-031 |
---|---|---|---|---|
Krauff 26-178-031 0.5 л | від 348 грн. | 9 пропозицій | ||
Krauff 26-178-032 0.75 л | від 306 грн. | 11 пропозицій | ||
Krauff 26-178-033 1 л | від 346 грн. | 11 пропозицій | ||
Krauff 26-178-034 1.2 л | від 399 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →