Кружка-термос Krauff 26-178-057 0.45 л
Krauff 26-178-057 |
|
Вміщаюча 450 мілілітрів кружка-термос торгової марки Krauff - це представник середнього цінового сегмента. Модель виконана з нержавіючої сталі марки 18/8, до складу якої доданий нікель і хром, що підвищує стійкість до різних негативних впливів і надає солідний зовнішній вигляд. Нижня частина корпусу адаптована для застосування автолюбителями: заявлено, що виріб поміщається і утримується в стандартному підстаканнику автомобіля.
Термокружка Krauff 26-178-057 підходить для зберігання як гарячих, так і холодних напоїв, але заливати газовану воду, розсоли і вміст з маслом сюди не рекомендується. За герметичність і подачу рідини відповідальний спеціальний клапан з кнопкою відкриття/закриття на кришці. З інших особливостей варто виділити 3-річну офіційну гарантію на виріб, а також легкість видалення забруднень як з металевих, так і пластикових елементів термокружки.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Krauff 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Krauff.
Купити Krauff 26-178-057 0.45 л
Усі ціни 14 →Krauff 26-178-058 | 638 грн. |
Термокружка KRAUFF 450мл 26-178-058 | 477 грн. |
Термокружка Yellowstone на 450 мл Krauff 26-178-058 | 700 грн. |
Термокухоль Krauff Yellowstone 26-178-057 450 мл сіра | 578 грн. |
Термокухоль Krauff Yellowstone 26-178-057 450 мл сірий | 578 грн. |