Термос Krauff 26-178-024 0.5 л
Відео 1Фото 2 |
Krauff 26-178-024 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Krauff 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Krauff.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Krauff 26-178-024 0.5 л
Усі ціни 10 →Krauff 26-178-021 500 мл 26-178-021500мл | 399 грн. |
Термос 500 мл Krauff нержавіюча сталь/пластик арт. KRF26-178-024 | 545 грн. |
Термос Krauff 26-178-021 500 мл | 584 грн. |
Термос Krauff 500 мл (26-178-021) | 709 грн. |
Термос Krauff Etna 500 мл з двома металевими кружками 26-178-021 | 518 грн. |
ще 5 пропозицій
Дуже добрий термос за якістю, ціною, теплоємністю та іншими критеріями! Зупинилася на цьому варіанті і не помилилася! якість, теплоємність Відсутні Vika Belikova: користуюся Krauff 26-178-024 кілька місяців |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Krauff 26-178-024
Ціни на Krauff 26-178-024 |
---|---|---|---|---|
Krauff 26-178-020 0.35 л | від 665 грн. | 1 пропозиція | ||
Krauff 26-178-024 0.5 л | від 399 грн. | 10 пропозицій | ||
Krauff 26-178-025 0.75 л | від 489 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →