Сковорода Krauff RockWood 25-45-099 28 см
![]() |
Krauff RockWood 25-45-099 |
|
Не мити в посудомийній машині.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Krauff 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Krauff.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Krauff RockWood 25-45-099 28 см
| 1 083 грн. |
| 1 154 грн. |
| 1 331 грн. |
| 1 128 грн. |
Модификації Krauff RockWood 25-45-099
| Ціни на Krauff RockWood 25-45-099 |
|---|---|---|---|---|
| Krauff RockWood 25-45-096 20 см | від 1 001 грн. | 3 пропозиції | ||
| Krauff RockWood 25-45-097 24 см | від 928 грн. | 1 пропозиція | ||
| Krauff RockWood 25-45-098 26 см | від 1 062 грн. | 1 пропозиція | ||
| Krauff RockWood 25-45-099 28 см | від 1 083 грн. | 4 пропозиції | ||
РекомендуємоПорівняти в таблиці →